Zaproszenie weselne

Zaproszenie ślubne – wzór 1

Proste ale i zarazem eleganckie zaproszenia ślubne wykonane według tego wzoru to pewność, że dopasują się do charakteru tej wyjątkowej okoliczności i zarazem tematyki przewodniej danego wydarzenia. Ozdobny wzór z tyłu oraz po lewej stronie etui, dwukolorowa tasiemka, a do tego tekst pisany różną czcionką. Sam możesz wybrać wzorek, kolorystykę zaproszenia, a także jego treść. Każde z nich jest stworzone z bardzo dobrej jakości papieru, co czyni je stylowym i trwałym. To jeden z najlepiej sprzedających się wzorów w całej ofercie zaproszeń.

Zaproszenie Ślubne

Zaproszenie Ślubne

Zaproszenie Ślubne

Zaproszenie Ślubne

Zaproszenie Ślubne

Zaproszenie Ślubne

Masz możliwość wyboru standardowego obrazka czyli serce lub ptaki ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wysłał własną grafikę lub nawet zdjęcie. Jeżeli wyślesz zdjęcie to postaram się ładnie dopasować do zaproszenia czyli zmienię rozmiar, dodam ramkę itd. Poniżej przedstawiam dwa wzory wnętrza zaproszenia. Po lewej stronie W1, a po prawej W2. Proszę głównie zwrócić uwagę na treść.

zaproszenie ślubne ze zdjęciem

Kolor obrazka na etui możesz wybrać dowolny. Poinformuj po prostu jaki potrzebujesz np: zielony, ciemny czerwony, jasny niebieski itd. Obrazek na etui jest w jednym kolorze. Polecam dobrać wstążkę w podobnym odcieniu do koloru obrazka

zaproszenie etui

Każde zaproszenie jest oryginalnie zaprojektowanie i ręcznie wykonane
Wydrukowane na profesjonalnym sprzęcie w wysokiej rozdzielczości
Zgięcia wykonywane są na specjalnej maszynie bez niszczenia struktury materiału

Specyfikacja zaproszenia:
-zaproszenie rozłożone 14,9 cm (szerokość), 20,9 cm (wysokość)
-zaproszenie złożone 14,9 cm (szerokość), 8,6 cm (wysokość)
-fakturowany papier o gramaturze – 246g/m2 (idealny do zaproszeń)
-w cenie biała koperta C6 o gramaturze 80 g/m2 (możliwość ozdobienia koperty)
-wstążka o szerokości 12 mm – kolor wstążki do ustalenia indywidualnie

Chcesz wybrać kolor wstążki lub zobaczyć ozdobioną kopertę? Kliknij i sprawdź…

Kolory zaproszeń na zdjęciach mogą delikatnie różnić się od rzeczywistych ze względu na markę oraz ustawienia monitora. Proszę mieć także na uwadze, że zaproszenia są ręcznie robione więc dane tj. wymiar może nieznacznie różnić się.

Cena zaproszenia – 2,00 zł
Termin wykonania – 5 dni roboczych

Najprościej złożyć zamówienie przez formularz zamówienia jednak można też po prostu napisać e-maila zawierającego następujące dane: imię i nazwisko Panny Młodej i Pana Młodego, lista gości (jeżeli nie chcesz podawać to mogę zostawić wykropkowane miejsce), data uroczystości, kościół i miejsce gdzie zostanie wyprawione wesele, kolor wstążki, kolor obrazka na etui, obrazek na zaproszeniu (serce, ptaki lub możesz wysłać swoją grafikę), wzór wnętrza (W1 lub W2), ilość sztuk oraz ewentualne uwagi lub inne dane potrzebne do realizacji zamówienia. Na stronie dostępnych jest większa ilość wzorów więc proszę też dopisać, że zamówienie dotyczy wzoru „zaproszenie ślubne wzór 1”.

Adres e-mail: pracowniazaproszenpl@gmail.com