zaproszenie ślubne

Zaproszenia na ślub – wzór 3

Klasyczne, eleganckie, doskonale wpisujące się w charakter tego ważnego wydarzenia jakim jest ślub – takie są właśnie nasze zaproszenia. Tworzymy je zgodnie z obowiązującymi trendami z użyciem wyłącznie materiałów bardzo wysokiej jakości. Zaproszenia wykonane z papieru o dobrej (246g) gramaturze, zdobione efektownym obrazkiem i kolorową wstążką satynową. Starannie wykończone na pewno zrobią pozytywne wrażenie na Twoich gościach. Sam wybierze wzór i kolor wstążki. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi wzorami, które mamy w ofercie.

zaproszenia na ślub

Poniżej przedstawiam 24 wzory obrazków do wyboru. Zapraszam również do ściągnięcia większego rozmiaru zdjęć. Kliknij tutaj i pobierz.

zaproszenia ślubne wzory

wzory zaproszeń ślubnych

wzór zaproszenia na ślub

zaproszenia na ślub wzory

Oferujemy możliwość wyboru 5 wnętrz zaproszenia. Dodany wierszyk można dowolnie modyfikować. Możesz skorzystać z wstawionego lub podesłać własny. Niestety ze względu na ograniczony rozmiar zdjęć na stronie nie jestem w stanie ładnie tego zaprezentować. Jeżeli nie ściągnąłeś jeszcze pliku z wzorami w większym rozmiarze to proszę ściągnij plik – znajdują się tam większe, wyraźniejsze zdjęcia z wnętrza zaproszenia.

wkładki do zaproszeń ślubnych

Każde zaproszenie jest oryginalnie zaprojektowanie i ręcznie wykonane
Wydrukowane na profesjonalnym sprzęcie w wysokiej rozdzielczości
Zgięcia wykonywane są na specjalnej maszynie bez niszczenia struktury materiału

Specyfikacja zaproszenia:
-zaproszenie rozłożone 14,8 cm (szerokość), 10,4 cm (wysokość)
-zaproszenie złożone 29,6 cm (szerokość), 10,4 cm (wysokość)
-fakturowany papier o gramaturze – 246g/m2 (idealny do zaproszeń)
-w cenie biała koperta o gramaturze 80 g/m2 (możliwość ozdobienia koperty)
-wstążka o szerokości 12 mm – kolor wstążki do ustalenia indywidualnie

Chcesz wybrać kolor wstążki lub zobaczyć ozdobioną kopertę? Kliknij i sprawdź…

Kolory zaproszeń na zdjęciach mogą delikatnie różnić się od rzeczywistych ze względu na markę oraz ustawienia monitora. Proszę mieć także na uwadze, że zaproszenia są ręcznie robione więc dane tj. wymiar może nieznacznie różnić się.

Cena zaproszenia – 1,10 zł
Termin wykonania – 5 dni roboczych

Najprościej złożyć zamówienie przez formularz zamówienia jednak można też po prostu napisać e-maila (pracowniazaproszenpl@gmail.com) zawierającego następujące dane: lista gości (jeżeli nie chcesz podawać to mogę zostawić wykropkowane miejsce), data uroczystości, kościół i miejsce gdzie zostanie wyprawione wesele, termin potwierdzenia, kontakt telefoniczny (do potwierdzenia), kolor wstążki, wzór obrazka (W1-W24), wzór środka (wzór 1- wzór 5), ilość sztuk oraz ewentualne uwagi. Pamiętaj, że możesz modyfikować zaproszenie np: dodać własny wierszyk itp. Na stronie dostępnych jest większa ilość wzorów więc proszę też dopisać, że zamówienie dotyczy wzoru „zaproszenie ślubne wzór 3”.