zaproszenia na komunię

Zaproszenia na komunię – wzór 1

Ten wyjątkowy wzór zaproszenia sprawi, że zawiadamianie najbliższych o tym jakże szczególnym dniu będzie nie tylko przyjemnym momentem, ale i wyjątkowym. Zaproszenie powstało z bardzo dobrej jakości papieru, który wzbogaca komunijny nadruk i satynowa wstążka. Staranne wykończenie i dbałość o detale czyni je idealnym produktem dla wymagających. Decydując się na ten wybór, możesz samodzielnie dopasować treść i kolorystykę zaproszenia. Dzięki temu będzie jeszcze bardziej indywidualne i w stu procentach pasujące do okoliczności, na którą zapraszasz gości.

zaproszenie komunijne

ręczne zaproszenia na komunię

Masz możliwość podmiany standardowego obrazka na własny. Pamiętaj, że jeżeli nie podeślesz własnego elementu graficznego to standardowo zostanie wydrukowany „kielich z hostią”. Kliknij na poniższy obrazek i zobacz jak wydruk wygląda w rzeczywistości

wnętrze zaproszenia

Potrzebujesz zaproszenie komunijne ze zdjęciem dziecka? Żaden problem. Postaram się podesłane zdjęcie dopasować do zaproszenia, aby wyglądało estetycznie np: dopasuję rozmiar, dodam obramowanie itd.

zaproszenie komunijne ze zdjęciem

Możliwość wybrania wzoru „etui” z poniższych propozycji. Istnieje również możliwość podesłania własnego. Jeżeli chcesz koniecznie własny element graficzny to polecam wysłanie grafiki z przezroczystym tłem.

wzory komunijne

Każde zaproszenie jest oryginalnie zaprojektowanie i ręcznie wykonane
Wydrukowane na profesjonalnym sprzęcie w wysokiej rozdzielczości
Zgięcia wykonywane są na specjalnej maszynie bez niszczenia struktury materiału

Specyfikacja zaproszenia:
-zaproszenie rozłożone 14,5 cm (szerokość), 20,9 cm (wysokość)
-zaproszenie złożone 14,5 cm (szerokość), 7,9 cm (wysokość)
-rozmiar etui 15 cm (szerokość), 8,4 cm (wysokość)
-fakturowany papier o gramaturze – 246g/m2 (idealny do zaproszeń)
-w cenie biała koperta C6 o gramaturze 80 g/m2 (możliwość ozdobienia koperty)
-wstążka o szerokości 12 mm – kolor wstążki do ustalenia indywidualnie

Chcesz wybrać kolor wstążki lub zobaczyć ozdobioną kopertę? Kliknij i sprawdź…

Pamiętaj, że istnieje możliwość uzupełnienia danych osoby zaproszonej lub pozostawienie pustego (wykropkowanego) miejsca

Kolory zaproszeń na zdjęciach mogą delikatnie różnić się od rzeczywistych ze względu na markę oraz ustawienia monitora. Proszę mieć także na uwadze, że zaproszenia są ręcznie robione więc dane tj. wymiar może nieznacznie różnić się.

Cena zaproszenia – 2,00 zł
Termin wykonania – 5 dni roboczych

Najprościej złożyć zamówienie przez formularz zamówienia jednak można też po prostu napisać e-maila zawierającego następujące dane: lista gości (jeżeli miejsce ma zostać wykropkowane to prosiłbym również o informację), datę uroczystości, nazwę kościoła oraz miejsce gdzie zostanie wyprawione przyjęcie, imię dziecka, kolor wstążki, wzór obrazka na etui (możliwość podesłania własnego), ilość sztuk, ewentualne uwagi lub inne dane potrzebne do realizacji zamówienia. Na stronie dostępnych jest większa ilość wzorów więc proszę też dopisać, że zamówienie dotyczy wzoru „zaproszenie komunijne wzór 1”.

Adres e-mail: pracowniazaproszenpl@gmail.com

Wzór wycofany ze sprzedaży – kliknij tutaj i kup podobny, ładniejszy wzór