Wierszyki na zawieszki

Prezentujemy ofertę tekstów na wódkę weselną, które drukujemy na specjalnych, starannie wykonanych zawieszkach. Wygląd zawieszki i kolorystykę wybiera zamawiający, zresztą tak samo, jak i sam tekst. W końcu treści te mają w stu procentach pasować do tego konkretnego wydarzenia i osób, które będą pełniły najważniejszą funkcję w tym szczególnym dniu. Nasze teksty na wódkę weselną są oryginalne, niestandardowe ale też ciekawe i śmieszne. Nikogo nie urażą, nie wzbudzą złych myśli, czy emocji. Wybieramy jedynie takie, które mogą podobać się Młodej Parze, ich rodzicom, świadkom i wszystkim gościom.

zawieszki na wódkę

W naszej ofercie znajdziesz przeróżne wierszyki na wódkę weselną. Samodzielnie wybierz te, które podobają Ci się najbardziej. W dzisiejszych czasach wódka bez zawieszki z wierszykiem znajdująca się na stole weselnym wzbudza zainteresowanie ale w znaczeniu negatywnym. Już chyba każdy przyczaił się do tego, że nim sięgnie po butelkę i rozleje trunek w pierwszej kolejności musi lub po prostu powinien zapoznać się z treścią, która na nim widnieje. Zwykle są to zabawne treści. Właśnie takie mamy w swojej ofercie – śmieszne teksty na wódkę.

Poniżej przedstawiam wzory zawieszek na butelkę. Możesz wybrać konkretny tekst ale polecamy po prostu losowy. Podstrona na której znajdujesz się służy jedynie do zapoznania się z tekstem. Naszą ofertę zawieszek znajdziesz klikając tutaj lub klikając w menu odnośnik „zawieszki, etykiety i naklejki”. Znajdziesz tam różne wzory i zapoznasz się z cennikiem.

teksty na wódkę weselną

teksty na wódkę weselną

teksty na wódkę weselną

śmieszne teksty na wódkę

śmieszne teksty na wódkę

śmieszne teksty na wódkę

śmieszne teksty na wódkę

wierszyki na wódkę weselną

wierszyki na wódkę weselną

wierszyki na wódkę weselną