Formularz zamówienia

Na tej podstronie znajdziesz formularz do poprawnego zamówienia zaproszenia. W formularzu uzupełniasz dane typu: lista gości, data i miejsce imprezy okolicznościowej oraz inne szczegóły potrzebne do zrealizowania zamówienia. Formularz zamówienia został stworzony w programie Notatnik, który jest dostępny za darmo w systemie operacyjnym. Jednak posiada rozszerzenie ZIP więc należy rozpakować plik w programie typu WinRAR, 7-ZIP itp. Jeżeli nie potrafisz tego zrobić to napisz e-maila, a podeślę rozpakowany plik w załączniku wiadomości.

Formularz na ślub i wesele – kliknij i pobierz
Formularz I Komunia Święta – kliknij i pobierz

Czas realizacji zlecenia to około 5 dni roboczych (liczony od zaksięgowania wpłaty oraz dostarczeniu wszystkich niezbędnych danych do wykonania zlecenia)

Formularz po wypełnieniu wyślij na adres e-mail pracowniazaproszenpl@gmail.com


Mają Państwo 14 dni na zwrot towaru. Z uwagi na to, że wszystkie nasze produkty są tworzone na zamówienie, można je zwrócić, ale tylko w momencie, gdy mają wadę fizyczną, bądź prawną. W razie niezgodności towaru z winy Sprzedawcy należy złożyć reklamację na adres e-mail: pracowniazaproszenpl@gmail.com

Składana reklamacja musi zawierać następujące dane: imię, nazwisko, adres, e-mail, datę złożenia zamówienia, przedmiot reklamacji, a także powód reklamacji wraz z żądaniem Kupującego. Na rozpatrzenie reklamacji Sprzedająca ma czas do 7 dni od daty jej otrzymania. Odpowiedź Kupujący otrzymuje na podany adres e-mail. Nie przyjmujemy przesyłek bez uprzedniego zgłoszenia reklamacji. Niektórych produktów nie trzeba zwracać – zależy to m.in. od rodzaju wady.

Reklamacji nie uwzględniamy gdy dotyczy: odcieni barw czy kolorów produktów lub błędów w tekście, który został zaakceptowany lub popełniony przez Zamawiającego.

Reklamacje, które dotyczą uszkodzenia towaru w czasie transportu, uwzględniamy wyłącznie, gdy zostanie spisany protokół szkodowy w obecności dostawcy. Dlatego też prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłki przed pokwitowaniem odbioru.