Dodatki do zaproszeń

Jeżeli w danym wzorze nie jest podana informacja o kolorze papieru to oznacza, że klient ma możliwość wyboru między białym, a ecru. Wypełniając formularz zamówienia należy wpisać wybrany kolor. Jeżeli informacja nie zostanie uzupełniona to standardowo zostanie wybrany kolor biały ze względu na to, że jest bardziej popularny niż ecru. Większość zaproszeń, winietek, zawieszek itd. drukowana jest na papierze ozdobnym o gramaturze 246 g/m2 (każdy wzór ma informację w specyfikacji). Papier ozdobny jest w fakturze tzw. skóra.

papier
Kolor papieru: biały (z lewej) i ecru (z prawej)

Kolory wstążek

Niektóre wzory zaproszeń, winietek itd. wymagają różnej szerokości wstążek. Najczęściej stosowane to 12mm lub 25mm. Poniżej przedstawiam kolory wstążek z numeracją potrzebną do prawidłowego wypełnienia formularza zamówienia. Jeżeli potrzebujesz innego koloru to zapraszam do kontaktu, ponieważ na zdjęciach znajdują się tylko najbardziej dopasowane odcienie czyli najczęściej wybierane.

wstążki
Kolory wstążek o szerokości 25mm

Na poniższym zdjęciu przedstawione zostały wstążki satynowe o szerokości 12mm. Na chwilę obecną posiadam około 50 różnych odcieni więc w formularzu zamówienia można wpisać np: jasna niebieska, ciemna zielona, biała itd. Nie jestem w stanie zrobić dokładnej listy kolorów wstążek ze względu na dużą ilość odcieni jednak istnieje możliwość podesłania dostępnych kolorów na adres e-mail.

wstążki do zaproszeń
Kolory wstążek o szerokości 12mm